KONST / Litografier / Färglitografi 14556005
nr 1455 6005
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Signerad, numrerad 75/80, "Tricycle". Färglitografi. Bladets mått: 77x56, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:49:09
100 kr
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr